Zľava 52%

Yamaha S03S

Cenník: 619  
299
Zľava: 320€ (52%)
000268
Na sklade
  • Pinterest

Najviac prenosný člen S série syntetizátorov Yamaha - je S03. Či už ste ctižiadostivý umelec, hrajúci klávesista, alebo si jednoducho chcete vyskúšať robiť hudbu sú S03 klávesy pre vás. Výborný pomer medzi profesionálnou kvalitou zvuku a cenovou dostupnosťou, to vám dáva viac ako 700 neuveriteľných hlasov, vrátane mnohých zvukov od Yamahy top-of-the-line S80 syntetizátoru. Je tiež vybavený na plnú kompatibilitu s XG / g, má 64 tónovú polyfóniu, 16-multi častí a kompletné editačné funkcie syntezátoru. K dispozícii je aj "To Host" sériové rozhranie, ktoré vám umožní ho pripojiť priamo ku počítaču so systémom Windows alebo Macintosh. Najlepší spôsob, ako premeniť tento fantasticky znejúci syntetizátor do kompletného MIDI v domácom štúdiu s originálnym štýlom sekvenčného softvéru od Yamahy - XGworks lite V3.0. Kompatibilný s Mac aj PC platformami, softvérový balík kombinuje plne funkčný MIDI sekvencer, intuitívny Voice Editor a kompletný rad ready-to-use hudobných štýlov. S S03 budete mať všetko, čo potrebujete na uspokojenie svojej hudobnej kreativity - hneď po vybalení z krabice!

Vlastnosti
Viac ako 700 Neuveriteľných hlasov
Tento cenovo dostupný kláves ponúka vysoko kvalitný zvuk. Zabalené do obrovskej krivky pamäti S03 (ekvivalent 25MB v lineárnej 16-bit konverzii) je kompletný rad hlasov pre prakticky akýkoľvek štýl hudby. Vyčerpávajúci výber klavírov, pútavé basy, ultra expresívne sóla a orchestrálne slučky, z ktorých mnohé boli prevzaté z uznávaných S80 a S30 profesionálnych syntetizátorov Yamaha. Ale to nie je všetko. K dispozícii je tiež ohromná zbierka úchvatných syntetizátorových textúr a avantgardné zvuky vhodné pre čokoľvek od filmových soundtrackov po tanečnú hudbu, pretože S03 je vybavený 64 tónmi polyfónií.

Rýchly prístup k zvukom aké chcete
Hoci S03 je vybavený stovkami vysoko kvalitných hlasov, nájsť ten, ktorý chcete, je rýchle a jednoduché. Jednoducho stlačte tlačidlo Category Search a vyberte typ nástroja, napríklad klavír, organ, basu... S03 nájde všetky súvisiace továrenské hlasy, čo vám umožní nimi prechádzať jeden po druhom. Ideálne, keď potrebujete rýchlo nájsť konkrétny zvuk na javisku, alebo pri porovnávaní rôznych hlasov v rámci kategórie nástrojov.

Plná XG kompatibilita
General MIDI (GM) je štandardizovaný súbor syntetizátora hlasov a MIDI parametrov, ktoré umožňuje pieseň vymieňať si dáta s inými GM-kompatibilnými zariadeniami, bez ohľadu na výrobcu. Štandardné GM má pomerne obmedzený počet nástrojov a hlasových parametrov, čo obmedzuje výraznosť a rozmanitosť hudby, ktoré môžu byť vytvorené. Štandardne XG Yamaha však rieši tieto nedostatky tým, že poskytuje viac hlasov (480 + 12 bicích sád), ďalšie efekty, lepšiu dynamiku a väčšiu kontrolu nad MIDI parametrami - to všetko pri zachovaní plnej kompatibility s pôvodným GM štandardom. Vzhľadom k tomu, že S03 je plne kompatibilný s XG, môžete si byť istí, že GM MIDI súbory so skladbami budú znieť absolútne najlepšie.

Size/Weight

Dimensions Width 976mm (38-1/2")
Height 87mm (3-1/2")
Depth 285mm (11-1/4")
Weight Weight 6kg (13.2 lbs.)

Control Interface

Keyboard Number of Keys 61
Initial Touch Yes
Aftertouch No
Other Controllers Pitch Bend Yes
Modulation Yes
Control Slider No
Control Knobs No
Display Type LCD
Backlight Yes

Voices

Tone Generation Tone Generating Technology AWM2
Multi Timbral Capacity 16
Polyphony Number of Polyphony (Max.) 64
Preset Number of Voices XG Bank Normal: 480 Drum Kits: 20 Preset Bank Normal: 128
Custom User Voices User Bank Normal: 128 Drum Kits: 2
Voice Edit Yes

Effects

Types Reverb 11 types
Chorus 11 types
Insertion 42 types (Variation)

Storage and Connectivity

Storage SmartMedia Slot No
Expandability mLAN Expansion Boards No
Plug-in Boards No
Connectivity AC IN No
DC IN DC IN
Headphones PHONES (standard stereo phone jack)
Foot Control FOOT CONTROLLER
Foot Switch FOOT SWITCH
Microphone No
MIDI MIDI IN/OUT/THRU
Assignable OUT No
DIGITAL OUT No
LINE OUT OUTPUT L/MONO, R (standard phone jack)
USB TO DEVICE No
USB TO HOST No
Others TO HOST

Bundled Software

CD-ROM No

Accessories

Included Accessories Power Adaptor Power adaptor
Others Owner's Manual set

Nenašli sa žiadne príspevky

Napísať recenziu
Výrobca:
Yamaha
B-Stock :
  • Tento tovar je vystavený na predajni a môže mať menšie estetické vady alebo známky opotrebenia, ale vzťahuje sa naň 2-ročná záruka!
Napíšte znaky, ktoré vidíte na obrázku vyššie.

Naše značky

 

Najobľúbenejšie značky

Všetky značky