Ernie Ball 6184 Ambient Delay pedal

 
244
501838
Na sklade
  • Pinterest

Ernie Ball 6184 Ambient Delay:

Unikátny efektový pedál typu Digital Delay vybavený expression pedálom pre manipuláciu funkcie Volume pre efektovaný signál. Efekt je zasadený v pevnej a ľahkej hliníkovej konštrukcii so vstavaným expression pedálom. Zadná strana s konektormi pre vstup a výstup aj konektor pre sieťový adaptér a trojicu ovládacích prvkov pre úroveň domixovania Reverbu, Feedback pre nastavenie počtu opakovaní a Time pre nastavenie dĺžky oneskorenia. Samozrejmosťou je aj vstup pre ďalší externý pedál, ktorý dokáže plniť funkciu tap tempa. Efekt je možné napájať pomocou 9V adaptéru, ktorý nie je súčasťou balenia. True bypass spínanie.

Expression Rad Ambient Delay ponúka hybridný digitálny delay navrstvený s doskou reverb. To predstavuje nastavenie doby oneskorenia (50 ms - 1s), oneskorenie spätnej väzby, úroveň reverb a nožné ovládanie-posúvateľných úrovní efektov vytvorí niečo z jemných textúr a to všetko bez zloženia gitary z rúk.

O značke Ernie Ball:

Ernie Ball je americká spoločnosť, ktorá vyrába struny na gitary, basgitary, bendžá a mandolíny. Okrem toho sa spoločnosť Ernie Ball zaoberá výrobou gitarových pásov, pedálov, káblov a rôzneho gitarového/basového príslušenstva.
Túto spoločnosť založil Ernie Ball (vlastným menom Sherwood Roland Ball), podnikateľ, hudobník, ktorý si niekedy medzi rokmi 1957 a 1958 v USA otvoril prvý obchod, v ktorom sa predávali len gitary. Ostatní obchodníci a hudobníci ho za tento krok kritizovali a predpovedali mu neúspech. No opak bol pravdou, obchod sa stal známym, a chodili doň zákazníci aj zo širokého okolia.
Ball však bol nespokojný so samotnými strunami, ktoré v tom čase vyrábala hlavne firma Fender. Najprv sa snažil presvedčiť samotného Lea Fendra, aby svoje struny vyrábal inak. Po neúspechoch s presviedčaním sa Ernie Ball v roku 1967 rozhodol predať svoj obchod s gitarami a založil spoločnosť, ktorá vyrábala struny, legendárne Slinky.
Tieto struny patria medzi najpredávanejšie struny na svete a tom svedčí aj množstvo hráčov, ktoré tieto struny používajú: John Petrucci, Keith Richards, Slash, Jimmy Page, Angus Young, Paul McCartney, Jeff Beck, Eric Clapton, Kirk Hammett, Albert Lee, Tony Levin, Dave LaRue, The Edge, Synyster Gates, Steve Vai, a mnoho ďalších...

Výrobca:
Ernie Ball
Napíšte znaky, ktoré vidíte na obrázku vyššie.

Naše značky

 

Najobľúbenejšie značky

Všetky značky