Ernie Ball 6183 Expression Overdrive pedal

 
244
500469
Na sklade
  • Pinterest

Ernie Ball 6183 Expression Overdrive:

Unikátny efektový pedál Overdrive vybavený expression pedálom pre manipuláciu funkcie Drive. Efekt v pevnej a ľahkej hliníkovej konštrukcii so vstavaným expression pedálom. Zadná strana - vstup, výstup a konektor pre sieťový adaptér a trojicu ovládacích prvkov pre Drive, ktorý nastavuje skreslenie, Tone, ktorý slúži ako tónová clona a Boost, ktorý nastavuje signálový boost po zapnutí pedálu. Efekt je možné napájať pomocou 9V adaptéru, ktorý nie je súčasťou balenia. True bypass spínanie.

Overdrive s väčším dosahom než kedykoľvek predtým. nastavenie drivu, boostu a tónu, zvuk od čistých po spaľujúco vedené tóny a všetko medzi tým, to všetko bez toho aby ste museli pustiť gitaru z rúk.

O značke Ernie Ball:

Ernie Ball je americká spoločnosť, ktorá vyrába struny na gitary, basgitary, bendžá a mandolíny. Okrem toho sa spoločnosť Ernie Ball zaoberá výrobou gitarových pásov, pedálov, káblov a rôzneho gitarového/basového príslušenstva.
Túto spoločnosť založil Ernie Ball (vlastným menom Sherwood Roland Ball), podnikateľ, hudobník, ktorý si niekedy medzi rokmi 1957 a 1958 v USA otvoril prvý obchod, v ktorom sa predávali len gitary. Ostatní obchodníci a hudobníci ho za tento krok kritizovali a predpovedali mu neúspech. No opak bol pravdou, obchod sa stal známym, a chodili doň zákazníci aj zo širokého okolia.
Ball však bol nespokojný so samotnými strunami, ktoré v tom čase vyrábala hlavne firma Fender. Najprv sa snažil presvedčiť samotného Lea Fendra, aby svoje struny vyrábal inak. Po neúspechoch s presviedčaním sa Ernie Ball v roku 1967 rozhodol predať svoj obchod s gitarami a založil spoločnosť, ktorá vyrábala struny, legendárne Slinky.
Tieto struny patria medzi najpredávanejšie struny na svete a tom svedčí aj množstvo hráčov, ktoré tieto struny používajú: John Petrucci, Keith Richards, Slash, Jimmy Page, Angus Young, Paul McCartney, Jeff Beck, Eric Clapton, Kirk Hammett, Albert Lee, Tony Levin, Dave LaRue, The Edge, Synyster Gates, Steve Vai, a mnoho ďalších...

Výrobca:
Ernie Ball
Napíšte znaky, ktoré vidíte na obrázku vyššie.

Naše značky

 

Najobľúbenejšie značky

Všetky značky