O nás/právne informácie

O nás

Vítame Vás v našom internetovom obchode s hudobnými nástrojmi a príslušenstvom.

Môžete si v ňom zakúpiť priamo z domova tovar, ktorý bol doteraz k dostaniu len v našich kamenných obchodoch a v starej verzii internetového obchodu madamusic.sk. Všetky ceny uvedené pri výrobkoch sú vrátane 20% DPH ! Objednaný tovar zasielame kuriérnou službou UPS Parcel Service.

Tovar v tomto obchode si môžete zakúpiť aj osobne v našich kamenných obchodoch v Košiciach a Prešove.

Ak ste tovar našli v cenníku ale v internetovom obchode nie je uvedený, môžete si ho objednať na emailovej adrese: obchod@madamusic.sk. Prajeme vám príjemný nákup.

Fungujeme ako maloobchod, veľkoobchod, zásielková služba a komisný predaj. Sme výhradným a autorizovaným zástupcom na slovenskom trhu pre viac ako 30 popredných svetových výrobcov.

Prísne sledujeme vývoj v hudobnej oblasti a nešetríme ani na veľkých výdavkoch, ktoré od nás vyžaduje trh, počnúc vzhľadom a vybavením našich predajní a končiac prostriedkami, ktoré nás stojí účasť na prestížnych podujatiach, kde konfrontujeme svoje poznatky s novými svetovými trendami osobne v rozhovoroch s poprednými svetovými výrobcami a umelcami, napr. každoročne na výstave vo Frankfurte. Starostlivo sledujeme ceny, za aké predávajú rovnaké výrobky iní predajcovia a naše dlhoročné skúsenosti nám umožňujú zjednávať s obchodnými partnermi tie najlepšie ceny s ohľadom na obojstranné možnosti ale predovšetkým s ohľadom na kúpyschopnosť naších zákazníkov. Nakoľko ceny niektorých špičkových výrobkov, ktoré predávame sú až za touto hranicou, ponúkame predaj týchto produktov aj na splátky bez ručiteľa.

Veríme, že aj Vy patríte alebo v blízkej budúcnosti budete patriť medzi našich spokojných zákazníkov a tešíme sa do skorého videnia v našich predajniach alebo virtuálne v internetovom obchode.


Právne informácie


Oficiálne sídlo spoločnosti:

MADA Slovakia s.r.o.
Puškinova 10
040 01 Košice I
Slovenská republika

Korešpondenčná adresa (sídlo administratívy e-shopu):

MADA MUSIC Internetový obchod
Rampová 4
040 01 Košice
Slovenská republika

Zákaznícky servis:

Telefón

+421 55 62 555 14 (Od pondelka do piatku 8:30 - 16:30 hod.)

E-Mail

Maloobchod:   obchod@madamusic.sk

Veľkoobchod:  mada@madamusic.sk

    
Právna forma:

Spoločnosť s ručením obmedzeným


Konateľ:

František Margitan


Obchodný register:

OR Okr. súdu Košice I
Odd.: Sro, vložka č. 347/V

Fakturačné údaje:

MADA Slovakia s.r.o.
Puškinova 10
040 01 Košice I
Slovenská republika
Zapísaný v OR Okr. súdu Košice I
Odd.: Sro, vložka č. 347/V
IČO: 00617431
DIČ: 2020484521
IČ DPH: SK2020484521